MAKE UP, PHOTO

MAKIJAŻ: ŚLUBNY, OKOLICZNOŚCIOWY, BIZNESOWY.


Fot.: Drozda Immagine
Makijaż/Fryzura - Milena Beauty-Artist
Modelka - Kasia Czerwińska
Fot. - niewadafotografia.pl
Modelka - Kasia Czerwińska
Makijaż/Fyzura - Milena Kornacka
Fot.: Krzysztof Kozminski
Makijaż/Fryzura - Milena Beauty-Artist
Modelka - Viola Strzelecka
INDYWIDUALNA/GRUPOWA NAUKA MAKIJAŻU 


MUA, stylizacja, foto - Milena Beauty Atelier


KOBIECA ZMYSŁOWA SESJA ZDJĘCIOWA (METAMORFOZA) / SESJA CIĄŻOWA

MUA, stylizacja, foto - Milena Beauty Atelier

VOUCHERY na prezent


Serdecznie zapraszam..

Kilka rad ode mnie dla przyszłych Panien Młodych


Kochane Panie pamiętajcie o tym, że kosmetyki.. profesjonale kosmetyki do makijażu tanie nie są. Stąd bierze się wyższa cena za tę usługę. 

Sam ślub i wesele to kilkadziesiąt tysięcy, zatem nie warto oszczędzać na czymś co widać od razu. Czyli makijaż na twarzy Panny Młodej.

Byście były pewne, że kosmetyki te są dla Was ok, umówicie się wcześniej na makijaż próbny u Waszej wizażystki. Wygospodarujcie troszkę czasu i sprawdźcie co dla Was jest ok. Próbę robi się po to by ewentualnie zmienić jakiś kosmetyk, popróbować różnych rozwiązań. Również po to by przyzwyczaić się do makijażu fotograficznego.

Pamiętajcie o tym, że makijaż ślubny to nie jest to codzienny nomake up. Ten makijaż ma pięknie wyglądać w obiektywie kamery i aparatu. Z bliska będzie on bardziej widoczny ale też będzie trwały do rana.

Dobra wizażystka w swoim kuferku będzie miała kilka baz pod makijaż, wiele odcieni podkładów, różne rodzaje podkładów itp.. by dobrać go każdej z Was.. odpowiednio do typu skóry

Poddajcie się prawdziwej pasjonatce makijażu, nie idźcie tam gdzie robią wszystko.. od oczyszczania po stopy bo makijaż to inna bajka

Poszukajcie w internecie inspiracji, przejrzyjcie różne blogi, poszperajcie by znlaeźć klika informacji , a potem sprawdźcie je u swojej makijażystki :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Monika

Monika
MUA & FOTO Milena Beauty Atelier

Łączna liczba wyświetleń

Ania

Ania
MUA & FOTO Milena Beauty Atelier